Atrakcje Privilege Fort Beach

Kompleks Privilege Fort Beach znajduje się bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży „Robinson”. Posiada własne, prywatne wejście na plażę. Z większości apartamentów rozpościerają się fantastyczne widoki na morze lub wzgórza. Panujący tu klimat, będący efektem połączenia morskiej bryzy ze spływającym powietrzem z gór, wpływa bardzo pozytywnie na samopoczucie przebywających tu osób. Podobnego typu atrakcje można także zastać przy wynajmie apartamentów i willi w Hiszpanii na wymarzone wakacje.

Kompleks oferuje szereg usług i atrakcji, które sprawiają, że wczasy w Elenite będą niezapomnianą przygodą. Większość z nich została przygotowana z myślą o bezpiecznych wakacjach dla całej rodziny, z dala od wielkomiejskiego hałasu i zgiełku.
basen_z_armatkami_wodnymi
Dla turystów przygotowano baseny – zarówno dla dzieci, z licznymi atrakcjami, jak i dla dorosłych, łącznie z basenem z jacuzzi. Dla najmłodszych zbudowano cztery place zabaw ze zjeżdżalniami. Na terenie kompleksu znajdują się także: sauna, sala do fitnessu. Na miejscu jest także supermarket. Posiłki można zaplanować sobie poza kompleksem lub w znajdującej się na terenie kompleksu pizzerii lub restauracji. Dla amatorów piwa znajdzie się coś ciekawego w pubie irlandzkim. Dla wczasowiczów dostępny jest również kort tenisowy i minigolf.
—–
REKLAMA
Myślisz o wymianie drzwi w swoim domu lub mieszkaniu? Drzwi wejściowe Wrocław to oferta, z którą koniecznie musisz się zapoznać.
—–
Obiekt jest strzeżony, posiada własną ochronę.

Niesamowite wrażenie sprawia sztuczna rzeka przepływająca przez kompleks i wpadająca do basenu, na środku której stoi ogromny statek. Wewnątrz statku znajduje się bar, w którym można zakupić drinki lub proste posiłki.

3

Dla turystów przygotowano także miejsca parkingowe.
W odległości kilkuset metrów od kompleksu położony jest duży park wodny z licznymi zjeżdżalniami, basenami  i innymi atrakcjami wodnymi.

park_wodny1