Elenite w Bułgarii

Elenite to wioska wakacyjna położona na południowym Wybrzeżu Morza Czarnego. Jest to region, który zapewni świetny wypoczynek niezależnie od tego, czy ktoś jest amatorem plażowania i kąpieli, miłośnikiem sportów wodnych czy też osobą, która uwielbia zwiedzać i poznawać jak najwięcej nowych miejsc. Elenite leży w sąsiedztwie Słonecznego Brzegu, słynnego kurortu, który w sezonie oferuje liczne atrakcje, a na pewno zadowoli fanów nocnej zabawy. Komunikację pomiędzy tymi dwoma kurortami zapewnia istniejąca sieć połączeń autobusowych. Tuż obok, w odległości ok. 20 minut, znajduje się miasto Nessebar określane mianem „perły Bułgarii”.
—–
REKLAMA
Interesujący wyjazd może być również do Grecji. Wystarczy kupić bilet na samolot i zarezerwować nocleg – Grecja apartamenty – najkorzystniejsze oferty noclegowe.
 
Zapoznaj się z ofertą System sprzedaży biletów – rozwiązanie dedykowane firmom, które zajmują się sprzedaż i rezerwacją biletów w różnych branżach.
—–
Elenite jest dużo spokojniejszym ośrodkiem od Słonecznego Brzegu, co sprawia, iż jest zdecydowanie lepszym miejscem do wypoczynku rodzinnego. Jest to malownicza miejscowość, której mieszanka klimatu morskiego z górskim zapewnia rewelacyjne samopoczucie. Posiada wspaniałą plażę o nazwie „Robinson”, która charakteryzuje się czystym, białym piaskiem. Ma kilka kilometrów długości i można na niej wypożyczać leżaki i parasole lub skorzystać z  oferty uprawiania sportów wodnych. Błękitne, czyste morze zachęca do kąpieli i nurkowania. Dodatkową atrakcją są odbywające się do okolicznego Nessebaru rejsy. Niewielkie statki zabierają turystów z licznych pomostów, wychodzących w głąb morza. Wieczorami rozrywkę zapewnią znajdujące się tu restauracje, bary i nowoczesne kluby nocne.

plaza_robinson_i_kompleks_privilege_w_tle

W miejscowości Elenite znajduje się także park wodny stanowiący fantastyczne miejsce zabaw. Nie tylko dla najmłodszych.