Wynajem apartamentów

W kompleksie Privilege Fort Beach do Państwa dyspozycji są apartamenty 2 pokojowe (noclegi maksymalnie dla 5 osób) i 3 pokojowe (maksymalnie dla 7 osób). Wszystkie apartamenty są klimatyzowane i z balkonami. Z części z nich roztaczają się przepiękne widoki na morze. Apartamenty są w pełni wyposażone i umeblowane, dzięki czemu pobyt w Privilege Fort Beach to wczasy na najwyższym poziomie (jeśli interesują Państwa tego typu apartamenty w Chorwacji, to zapraszamy na stronę: http://www.wakacyjnywynajem.pl/noclegi/chorwacja. Znajdą tu Państwo niezbędne przedmioty do przyrządzania i spożywania posiłków. W kuchni, oprócz podstawowych urządzeń takich jak kuchenka, czajnik, toster, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, goście znajdą sztućce, talerze, garnki i szklanki.

apartament-marina apartament-kuchnia

 

 

 

 

 

W przypadku apartamentów 3 pokojowych, gdzie zakwaterowanych może być 7 osób, liczba łóżek wygląda następująco:
– w pierwszej sypialni – 1 duże łóżko dla 2 osób,
– w drugiej sypialni – 2 pojedyncze łóżka dla 2 osób,
– w salonie znajduje się rozkładana sofa dla 2 osób,
– na dostawce może przenocować 1 osoba.
Znajdują się tu także dwie łazienki.

Cena wynajmu apartamentu 3 pokojowego w sezonie 2018: od 259zł do 339zł za dobę (cena dotyczy wynajmu całego apartamentu – NIE jest to cena od osoby).

apartament-marina3 apartament-salon

W przypadku apartamentów 2 pokojowych, gdzie zakwaterowanych może być 5 osób, rozkład wygląda następująco:
– sypialnia z łóżkiem dwuosobowym,
– salon, w którym znajduje się sofa dla 2 osób,
– dostawka dla 1 osoby.
Dostępna jest tu jedna łazienka.
—–
Dla firm, które potrzebują sprawnego rozwiązania do sprzedaży biletów proponujemy System rezerwacji biletów – doskonałe rozwiązanie w niskiej cenie.
—–
Cena wynajmu apartamentu 2 pokojowego w sezonie 2018: od 199zł do 259zł za dobę (cena dotyczy wynajmu całego apartamentu – NIE jest to cena od osoby).
W przypadku obydwu rodzajów apartamentów do Państwa dyspozycji są ręczniki i pościel oraz TV.

apartamenty

Oferta Privilege Fort Beach to ciekawa propozycja dla osób poszukujących wczasów pod hasłem apartamenty Bułgaria. Polecamy je szczególnie rodzinom z dziećmi, które szukają spokojniejszego miejsca przy piaszczystej plaży z dużą ilością atrakcji wodnych na terenie kompleksu. Dodatkowo dzieci będą miały możliwość wybawienia się na placach zabaw. Dla gości dostępne są także: wspólny kort tenisowy, wspólny ogród, minigolf. W odległości kilkuset metrów od ośrodka znajduje się duży park wodny z ogromną ilością zjeżdżalni i basenów oraz wydzieloną sekcją dla najmłodszych dzieci.
W kompleksie posiadamy apartamenty 2 pokojowe i 3 pokojowe. Ceny za wynajem poszczególnych typów apartamentów przedstawiają się następująco (są to ceny za cały apartament):

APARTAMENT 2 POKOJOWY (max. 5 osób)

Czerwiec
1 lipiec- 31 sierpień
Wrzesień
199 zł / doba
259 zł / doba
199 zł/ doba

APARTAMENT 3 POKOJOWY (max. 8 osób)

Czerwiec 1 lipiec- 31 sierpień
Wrzesień
259 zł / doba
339 zł / doba
259 zł/ doba

apartament_marina apartament2